TRENER GOLFA PIOTR ŚWIACKIEWICZ – REFERENCJE

„Piotr Świackiewicz to „kompletny” trener golfa.  Bardzo starannie i profesjonalnie dobiera plan treningowy, uwzględniając cele i ambicje gracza, ale też jego możliwości i warunki fizyczne. Doskonale wychwytuje słabsze elementy gry i koncentruje się na ich poprawie. Zajęcia z Piotrem są zawsze bardzo ciekawe i nieszablonowe, a przy tym prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze. Piotr to człowiek bardzo kulturalny, posiadający ogromną wiedzę golfową – również w zakresie doboru sprzętu.  Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z golfem lub chcecie poprawić swoje umiejętności i zyskać przewagę w rundach towarzyskich  albo macie ambicje zastania mistrzem waszego klubu – rozpocznijcie treningi z Piotrem. Polecam”  

Paweł Eilmes

„Szczerze polecam współpracę z trenerem Piotrem. Trener jest bardzo cierpliwym i spokojnym szkoleniowcem, wystarczy jemu jeden rzut oka, by szybko i trafnie rozpoznać problem. Następnie omawia i demonstruje rozwiązanie. Moja współpraca  z trenerem rozpoczęła się od kursu na zieloną kartę i trwa do dnia dzisiejszego. To co bardzo sobie cenię to pewność, że jeżeli tylko pojawi się jakiś problem, wystarczy jeden telefon, a na kolejnym treningu czeka na mnie rozwiązanie! Kończąc, muszę napisać, że po trenerze widać, iż golf to jego życie i powołanie. Wszystko co robi, robi z dużą pasją i zaangażowaniem. Po prostu zaraża tą fantastyczną dyscypliną sportu.”

Sebastian Tyszkowski

„Świaco to trener golfa, który do swojej pracy podchodzi z wielką pasją, ma doświadczenie
zawodnicze z czasów, kiedy graliśmy razem w Kadrze Polski Amatorów. Świacunio również świetnie sprawdza się podczas pracy z młodzieżą. Według mnie jego główną zaletą jest ciągła chęć rozwoju, poszerzania swoich umiejętności i wiedzy w zakresie coachingu. Wiele lat obserwuje zajęcia Piotra z zawodnikami na różnym poziomie, towarzyszy im dobra atmosfera i profesjonalne nauczanie tajników golfa”

Mateusz Gradecki

Zawodnik ligii zawodowej DP World Tour/European Challenge Tour

„Polecam wszystkim początkującym ze względu na cierpliwość i wyrozumiałość.
Średniozaawansowanym ze względu na indywidualne podejście do każdego golfisty, dużą wiedzę oraz umiejętność jej przekazania. Zaawansowanym ze względu na doświadczenie zawodnicze oraz znajomość najnowszych trendów w nauczaniu gry w golfa”

Krzysztof Łukasiuk

PARTNERZY

kontakt

email: piotrek.swiackiewicz@gmail.com
tel: 602 459 205